Pudelių kirpimai

Pudeliai suteikia įvairių šukuosenų variantų, leidžiančių eksperimentuoti su išvaizda. Nepaisant standartinių kirpimų, kiekvieno šuns unikalūs plauko ilgis, skutamos zonos ir plauko struktūra leidžia sukurti unikalias šukuosenas. Garbanoti ar tiesūs plaukai lemia išskirtinius kirpimo rezultatus, suteikdami daug įvairovės.

Erika

11/29/20232 min skaitymo

Pudelių šukuosenos

Pudeliai turi didelį šukuosenų pasirinkimą, kurie leidžia eksperimentuoti su šuns šukuosena. Bet reikėtų nepamiršti, kad yra ir standarinai kirpimai, kurie būdingi šioms veislės šunims. Tačiau kiekvieno pudelio kirpimai gali skirtis priklausomai nuo kailio ilgio, plaukų struktūros, zonos kurios yra skutamos arba neskutamos. Dažniausiai pudelio plaukas yra labai garbanotas ir juos iššukavus plaukas išsipučia, bei tampa truputį ilgesnis nei buvo susigarbanojes, kartais plaukas būna mažiau galbanotas, turi tiesesnį plauką, tai reiškia jis mažiau išsipučia ir kirpimas gali atrodyti išskirtinai.

Keli pagrindiniai pudelių kirpimai

Klasikinis kirpimas

Dažniausiai, būna paliekamas tam tikro ilgio plaukas ant kūno ir kojų. Snukutis yra nuskutamas, ant galvos formuojama ,,kepurėlė", bei ilgeni ausų plaukai ir paliekama pūsta uodeda, arba galima ant uodegos palikti ,,bumbuliuką''. Šiam kirpimui dažniausiai būna apvalios kojyte, tačiau pasitaiko norinčių, kad būtų nuskustos letenėlės trumpai.

Parodiniai kirpimai - šie kirpimai dažniausiai naudojami parodose, pagal tam tikrus standantus, kokie kirpimai turi būti ir kaip turi atrodyti toy pudelis, nykštukinis pudelis, standartinis pudelis ir karališkasis pudelis.

Išvada

Pudelių kirpimo stiliai gali skirtis, o kai kurie šeimininkai gali norėti pritaikyti kirpimą pagal individualius pageidavimus ar stilių. Svarbu suprasti, kad kiekvienas kirpimo stilius reikalauja nuolatinės priežiūros ir reguliaraus kirpimo, kad būtų išlaikyta šuns išvaizda. Taip pat svarbu pasitarti su profesionaliu šunų kirpėju, kuris galės patarti ir atlikti kirpimą atsižvelgiant į konkrečią šuns veislę ir jo plaukų būklę.

Modernus kirpimas


Šuo kerpamas paliekant trumpus plaukus ant kūno ir ilgus plaukus ant kojų. Snukutis galima būti formuojamas apvalus arba nuskustas. Šiam kirpimui taip pat galima nuskusti letenėles arba fuormuoti apvaliai.

Meškiuko kirpimas - tai vienas dažniausiu kirpimu pudeliams, kuriame visas kūnas ir kojos yra kerpamos vienodu ilgiu, ant snukučio paliekami ilgesni plaukai ir formuojama meškiuko išvaizda.

Visi kirpimai skirti pudeliams yra labai įvairus ir jų galimi variantai pritaikant tam tikram plauko tipui. Kirpimai gali skirtis ir turėtį unikalų kirpimą, tinkančiam jūsų pudeliui. Kadangi šios veislės plaukai būna įvairūs, jūs galite eksperimentuoti pasitardami su profesanaliu specialistų, bei išbandyti vis naujus kirpimus.